Bilgilendirme
  • Joom!Fish extension not installed correctly. Plugin not executed
Profili görüntülenen: PLUSMINUS OTEL EKİPMANLARI
PLUSMINUS OTEL EKİPMANLARI
2547
BAĞLI DEĞİL
09/03/2011
09/03/2011
İletişim Bilgisi
PLUSMINUS OTEL EKİPMANLARI
Avcılar yan yol no:158
AVCILAR
İstanbul
02124213197
02124213174
ASLI YAVUZ
www.plusminus.com.tr
10-25 kişi
PLUSMINUS ENDÜSTRİYEL MUTFAK kalite anlayışından ödün vermeden tüm turizm işletmelerine, özel kurumlara ve firma promosyon ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarında profesyonel projelere hizmet vermektedir.
Turizm işletmeleri, Otel ekipmanları, masa üstü servis , proje mutfak ve endüstriyel ekipman ihtiyaçlarına yönelik profesyonel markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Çatal Bıçak Kaşık, Kütahya Porselen , Mitterteich Porzellan, Paşabahçe, Özay Cambro gibi markaların Türkiye distrubutorlüğünü yıllardır üstlenmiş ve uygun fiyat ve tedarik garantisi ile birçok yeni açılış , ihtiyaç tamamlama ve kapsamlı büyük projelere imza atmıştır.
Marka anlayışı içinde , profesyonel kadrosuyla müşteri ihtiyaçlarına destek veren ve bu konuda marka ve kaliteyi öne çıkartarak projelere yönelik danışmanlık destekleri de vermektedir.
Konusunda uzman markaların fabrika yetkilileri desteğini de bünyesinde bulunduran profesyonel ekibi ile yerinde sunum ile danışmanlığın dışında , İstanbul merkez binasında tüm bu markalara ait üretimi olan ürün gamına sahip butik showroomunda da işletmelere ve ihtiyaçlara uygun sunumlar yaparak hesaplı ve kaliteli hizmetler vermektedir.
A 'dan Z ' ye tüm turizm-otel-promosyon-özel sipariş ihtiyaçlarında öncü markaların fabrika desteği ile uygun fiyat , teslimat garantisi, parça tamamlama gibi önemli unsurların garantisi ile, profesyonel çalışmalarda sektörün elit isimlerinden biri olmuştur.
Kalite anlayışımızdan ödün vermeden,siz değerli müşterilerimize, çözüm ortaklığı yapmaktan mutluluk ve gurur duyarız.

Ürünler


ÜrünŞehirTarih
porselen çatal kaşık bıçak mutfak malzemesi paşabahçe

porselen çatal kaşık bıçak mutfak malzemesi paşabahçe( / Masaüstü takımları)

PLUSMINUS OTEL EKİPMANLARI...
İstanbul
03-09-2011
2538 tıklanma

Teklifler


ÜrünŞehirTarih

İkinci el ekipman