Bilgilendirme
  • Joom!Fish extension not installed correctly. Plugin not executed
Profili görüntülenen: hakdes endüstriyel mutfak
hakdes endüstriyel mutfak
1384
BAĞLI DEĞİL
19/12/2011
07/02/2012
İletişim Bilgisi
hakdes endüstriyel mutfak
yahyakemal mah kıvrım sok no 75
kağıthane
İstanbul
0 212 2800611
0 212 2800611
hakan uysal
www.hakdes.net
10-25 kişi
Hakdes Teknik Servis İşlt. San. Tic. Ltd. Şti. olarak endüstriyel mutfakların, tasarım ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kuruluşumuzdan itibaren aynı heyecan ve amatör ruhumuz ile sürekli gelişmeyi ilke edinen, kalitemizden ödün vermeden, daima en iyisini vermeye çalışan bir firma.....Daha çok bir aile olarak sektörümüzdeki öncü yerimizi aldık.

Üretimini ve ithalatını gerçekleştirmekte olduğumuz ürünlerimiz ile okullar, hastaneler, fabrikalar, askeri ve turistik tesisler, restaurantlar, kafeteryalar vb.. işletmelerin mutfaklarına, ürün değil çözüm sunuyoruz.

Sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda, en kullanışlı biçimde, 3 boyutlu olarak görselleştirdiğimiz mutfak projenizin onayını takiben, verilen terminlere uyarak, mutfağınızı çalışır durumda teslimine kadar tüm aşamalarda en kaliteli hizmeti alacağınızı taahhüt ediyoruz.

Fabrikamızda bulunan geniş makine parkuru ile tüm gelişmeleri takip ederek, dünya standartlarında üretim yapmaktayız. Mağazamızda bulunan bol ürün seçeneği, satış sonrası hizmetleri, yedek parça, 7/24 teknik servis desteği, güler yüzümüz ile, kaliteli ürün ve hizmet sunmak bizler için alışkanlıktan çok bir zevk.

SİZİ DE BU ZEVKE ORTAK OLMAYA DAVET EDİYORUZ...

Bulaşık Yıkama Makineleri,
Kahve Makineleri,
Gazlı Cihazlar,
Fritözler,
Çamaşır Yıkama Makineleri,
Silindir Ütü, Hamur Yoğurma Makineleri,
Mikserler,
Mikro Dalga Fırınlar,
Buz Makineleri, Izgaralar,
Konveksiyonlu Fırınlar,
Ekmek Kesme Makineleri,
Tost Makineleri,
Şerbetlikler,
Çay Makineleri,
Portakal Sıkma Makineleri, Blenderler,
Gıda Doğrama Makineleri,
Ve Diğer cihazlar...

HAKDES TEKNİK Servisi olarak tecrübesini referanslarıyla da kanıtlamış olan firmamız, bugüne kadar sayısız kişiye ve yüzlerce şirkete kaliteli ve sorunsuz hizmet vermektedir.

Buzdolabı ve Soğutma Ürünleri ( Tezgah tipi buzdolabı, depo tipi buzdolabı, pasta teşhir buzdolapları, market dolabı, kasap dolabı, salad bar v.b. her türlü buzdolabı )

Kafeterya cihazları ( Izgaralar, tost makineleri, sosis haşlama makineleri, köfte hamburger kızartma makineleri, börek ısıtıcılar, salamander çeşitleri )

Bulaşıkhane Üniteleri ( Otomatik ve konveyörlü bulaşık makineleri, bardak yıkama makinası, tabak yıkama makinaları )

Servis Üniteleri ( Sıcak servis ve self servis bankoları, teleskopik kapaklı ısıtmalı servis arabası, setaltı dolaplı tezgah )

Mutfak Hazırlık Üniteleri ( Dolaplı çekmeceli çalışma tezgahı, hareketli ayıklama tezgahı, taban raflı çalışma tezgahı, sebze yıkama tezgahı, sıyırma hunili bulaşık alma tezgahı, tepsi otomatı, çelik yük taşıma arabası, erzak taşıma arabası, bulaşık toplama arabası, kazan taşıma arabası , küvetli, alt tablalı tezgah çeşitleri , kazan yıkama tezgahı, mermer tablalı tezgah, polietilen tablalı tezgah, hareketli tezgah, çalışma tezgahı, ahşap tablalı tezgah, demonte düz tablalı istif rafı, demonte perfore tablalı istif rafı, ahşap et kütüğü, polietilen et kütüğü, davlumbaz çeşitleri, duvar rafları, duvar dolapları )

Mutfak Ekipmanları ( Buz makinesi, kıyma makineleri, öğütücü, soğan sebze doğrama makinesi, çorbalık, gıda dilimleme makinesi, patates şekillendirme ve soyma makineleri, robot coupe, püre makinesi, portakal sıkma makineleri, steril muhafaza dolapları, ekmek dilimleme makinesi, mikser ve hamur yoğurma makinesi )

Pişirme Üniteleri ( Lokanta .ocakları, kuzineler, pasta, börek, pizza fırınları, buhar konveksiyonlu fırınlar, piliç makineleri, mikrodalga fırınlar, pizza teşhir ve dinlendirme üniteleri, pizza hazırlık dolabı, patlamış mısır makinesi, kumpir fırınları )

Bakır Ürünler ( Bakır Çay Ocağı, Bakır Davlumbaz, Çorbalık, Flambe Ocağı, Flambe Tavası, Fondü Seti ve Sosluk, İskender-Künefe-Perde Pilav Tabağı, Kahve Güzeli, Konyak Isıtıcı, Kare-Oval-Yuvarlak Reşo, Sahlep Ocağı)

Yardımcı Ekipmanlar ( Helvane tencereler, taşıma kapları, sefer tasları, gastronorm küvetleri, tek saplı-çift saplı tavalar, mayonez tenceleri, self servis ve kahvaltılıklar, çelik sürahi ve bardaklar, çelik süzgeç, kaçarola, kaseler, servis takımları, kepçeler, ekmek bıçakları, et dövecek ve döner kürek, tuzluk takımları ve peçetelikler, kapaklı çelik fırın tepsileri, taşıma kapları, selfrom tepsiler ve polietilen kesim levhaları )

Ürünler


ÜrünŞehirTarih

Teklifler


ÜrünŞehirTarih
nopic

KAYALAR SERVİSİ( / Isıtma-Soğutma-Havalandırma)

Bulaşık Yıkama Makineleri, Kahve Makineleri, Gazlı Cihazlar, Fritözler, Çamaşır Yıka...
İstanbul
01-09-2012
686 tıklanma
elektrolüx servisi

elektrolüx servisi( / Mutfak-Catering-Servis)

Bulaşık Yıkama Makineleri, Kahve Makineleri, Gazlı Cihazlar, Fritözler, Çamaşır Yıka...
İstanbul
01-09-2012
780 tıklanma
imalat-satış-teknik servis hizmeti

imalat-satış-teknik servis hizmeti( / Isıtma-Soğutma-Havalandırma)

Buzdolabı ve Soğutma Ürünleri ( Tezgah tipi buzdolabı, depo tipi buzdolabı, pasta teşhir buzd...
İstanbul
01-06-2012
748 tıklanma
TEKNİK SERVİS HİZMETİ

TEKNİK SERVİS HİZMETİ( / Isıtma-Soğutma-Havalandırma)

Bulaşık Yıkama Makineleri, Kahve Makineleri, Gazlı Cihazlar, Fritözler, Çamaşır Yıka...
İstanbul
01-05-2012
779 tıklanma
TEKNİK SERVİS HİZMETİ

TEKNİK SERVİS HİZMETİ( / Mutfak-Catering-Servis)

Bulaşık Yıkama Makineleri, Kahve Makineleri, Gazlı Cihazlar, Fritözler, Çamaşır Yıka...
İstanbul
01-05-2012
720 tıklanma
7/24 saat TEKNİK SERVİS HİZMETİ

7/24 saat TEKNİK SERVİS HİZMETİ( / Mutfak-Catering-Servis)

Bulaşık Yıkama Makineleri, Kahve Makineleri, Gazlı Cihazlar, Fritözler, Çamaşır Yıka...
İstanbul
12-19-2011
866 tıklanma

İkinci el ekipman